Eternal Fire Valorant Takımının Kadrosu Şekilleniyor

Türkiye’de FPS kategorisinde bulunan nişancı oyunları geçmiş yıllardan bu yana milyonlarca oyun sever tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Geride bıraktığımız senede FPS kategorisindeki oyunlar arasına güçlü bir şekilde katılan Valorant, köklü bir oyun olan CS:GO için önemli bir rakip haline gelmiştir. Bunun en büyük göstergesi ise, oyunun dünya genelinde oldukça popüler hale gelmesi ve dünyanın pek çok bölgesinde e-spor turnuvalarının düzenlenmesidir. Resmi olarak 13 Ağustos 2021 tarihinde kurulan Eternal Fire takımı da, CS:GO oyununa eski popülerliğini kazandıracak cinsten bir rüya takımıdır. Takım geçtiğimiz günlerde ise eternal fire valorant kadrosu söylentileri ile gündeme gelmiştir.

Eternal Fire CS:GO takımı; Can “XANTARES” Dörtkardeş ve Özgür “w0xic” Eker gibi başarılı oyuncuların bulunduğu bir takımdır. Eski CS:GO popülaritesini tekrar kazandırmayı hedefleyen bu takım, takipçileri tarafından rüya takımı olarak nitelendirilmektedir. Çünkü oyuncu kadrosu uluslararası arenada ün kazanmış ve önemli galibiyetler elde etmiş kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle gelecek aylarda CS:GO oyununun oynanma süreleri ve CS:GO e-spor turnuvalarının heyecanla beklenileceği düşünülmektedir. Eternal Fire CS:GO takımının tam kadrosu ise şu şekildedir:

  • Can “XANTARES” Dörtkardeş
  • Özgür “w0xic” Eker
  • Ömer “imoRR” Karataş
  • Buğra “Calyx” Arkın
  • Issa “ISSAA” Murad

Son olarak ise takımda koçluk görevini üstlenen kişi ise; Timur “Bishop” Şengül’dür.

Eternal Fire Valorant Takımı

Merakla beklenen Türk rüya takımı Eternal Fire, açıkladığı CS:GO takımıyla e-spor severler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. E-spor alanında yalnızca CS:GO takımı olarak faaliyet göstereceği düşünülen bu takım, sanılanın aksine bir Valorant takımı kuracaklarının da sinyallerini verdiler. 24 Eylül 2021 tarihinde Eternal Fire resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan bir video, eternal fire valorant e-spor ihtimallerini güçlendirerek şimdiden binlerce takipçinin merak konusu olmuştur.

Paylaşılan video, CS:GO oyununun meşhur Dust-2 isimli haritasında geçmektedir. Videonun en dikkat çeken kısmı, videoda bulunan oyuncunun düşmana geçici körlük veren bir flash bombası atmasının ardından gerçekleşmektedir. Çünkü flash bombası patladıktan sonra oluşan ışık, tıpkı Valorant oyununda bulunan KAY/O ajanının flash yeteneğine benzer bir ışık oluşturmaktadır. Videonun sonunda gelen Valorant amblemi ise, yakın zamanda eternal fire valorant takımı ile tanışacağımızı kesinleştirmektedir. E-spor hayranlarını oldukça sevindiren bu haber, şimdiden takım kadrosunun nasıl şekilleneceği hakkında büyük merak uyandırmıştır.

Yorum Yap !