eFootball 2022 Ücretsiz Olarak Piyasaya Çıktı!

eFootball 2022 Ücretsiz Olarak Piyasaya Çıktı!

eFootball 2022 ücretsiz olarak piyasaya çıktı! Bilgisayar dışında konsol sürümleri ile de oyuncuların favorisi olan firma, yeni oyunuyla ücretsiz olarak piyasada.

PES serisi ile büyük bir çıkış yakalayan firma, 2021 – 2022 döneminde çıkaracağı oyunun ücretsiz olarak çıkacağını duyurmuştu. Oyunun yeni ismiyle ücretsiz olarak çıkması, oyunseverlerin büyük bir ilgi ile karşılamasına neden oldu. Bilgisayar dışında konsol sürümleri ile oyunculara tamamen ücretsiz bir şekilde çıkarıldı. Ekim ayının ilk haftasında alacağı büyük bir güncelleme ile birlikte oyun tam sürümüne kavuşmuş olacak.

 

Steam platformu üzerinde çok iyi yorumlar almayan oyunun çıkışı ile ilgili birçok farklı yorum geldi.

 

eFootball 2022 

eFootball 2022, Konami Digital Entertainment tarafından 30 Eylül 2021 tarihinde ücretsiz olarak piyasaya sürüldü.

 

30 Eylül 2021 tarihinde piyasaya sürülen oyun PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One ve Windows için Steam üzerinde yayınlanmış durumda. Yapılan lansman çalışmaları oyunun sonbaharda gelecek olan büyük ve ücretsiz güncellemesinden önce oyunculara fikir verecek erken sürüm tarzında.

 

eFootball 2022 çıkışını kutlamak amacıyla lansman sırasında “Online Match(Çevrimiçi Maç)” kampanyası ve “WorldWide Clubs” etkinliği çıkarıldı.

 

Chance Deal, oyunculara Sonbahar güncellemesinde gelecek Creative Teams modunda takımlarını güçlendirirken kullanabilecekleri Legendary (Efsanevi) oyuncu kartlarını edinmelerini sağlıyor.

 

eFootball 2022  Online Match Kampanyası

eFootball 2022 çıkışını kutlamak amacıyla lansman sırasında “Online Match(Çevrimiçi Maç)” kampanyası ve “WorldWide Clubs” etkinliği çıkarıldı.

 

Online Match kampanyası ile birlikte oyuncuların oynamış oldukları çevrimiçi maç sayısına göre “Chance Deal” sözleşmesi kazanacaklar. Chance Deal ise oyunculara sonbahar güncellemesi ile birlikte gelecek “Creative Teams” oyun modunda takım güçlendirmede kullanılacak. Gelecek olan oyun modunda “Legendary(Efsanevi)” oyuncu kartlarını almak için Chance deal sözleşmesi biriktirebilirsiniz.

 

Online Match kampanyası üzerinden kazanacağınız ödüller şu şekilde belirtilmiştir:

  • Chance Deal #1 –10 oyun sonrasında kazanılır
  • Chance Deal #2 –15 ya da daha fazla oyun sonrasında kazanılır

Chance Deal #3 –20 ya da daha fazla oyun sonrasında kazanılır

Yorum Yap !