Bilgisayarda Clash of Clans Nasıl Oynanır?

PC’de Clash of Clans nasıl oynanır?  

Supercell’in mobil oyunu Clash of Clans’ı PC’de nasıl oynarım? Clash of Clans’ı bilgisayarıma nasıl indirebilirim? Bu makale, bu konuyla ilgili soruları yanıtlamaktadır.

Clash of Clans, 500 milyondan fazla indirilmiş ve 50 milyondan fazla görüntülenmiş bir mobil oyundur. Bu istatistiklerden oldukça popüler olduğu söylenebilir. İnternetteki dünyanın en iyi mobil oyunlarından biri olan Clash of Clans, PC’nizde de oynanabilir. Google Play oyun hesabınızla da oturum açabilirsiniz. Okuma sırasında. Clash of Clans’ı bilgisayarınıza aşağıdaki şekillerde indirebilirsiniz:

1. BlueStacks’i bilgisayarınıza indirin. 
BlueStacks, bilgisayarınızda mobil oyunlar ve uygulamalar oynamanıza izin veren bir emülatördür. Yukarıdaki bağlantıdan BlueStacks’i bilgisayarınıza indirip yüklemeniz gerekecektir. Programı kurarken, kurulacak diski de seçmelisiniz. Hala mobil oyun oynuyorsanız veya çok sayıda mobil oyun yüklemek istiyorsanız boş bir oyuncu seçmelisiniz. BlueStack 5’i buradan indirebilirsiniz.

2. BlueStacks Google Play Store’a gidin ve Clash of Clans’ı indirin.

BlueStacks kurulumu tamamlandıktan sonra programı açabilirsiniz. Google Play Store, BlueStacks’e önceden yüklenmiştir. Programı açtıktan sonra ana ekranda Google Play Store uygulamasına gidin. Ardından oyunu indirmek için arama kutusuna “Clash of Clans” yazın çünkü ben emülatör kullanıyorum yani bu kısım zaten telefona çok benziyor.

3. PC için Clash of Clans kurulum süreci:  

BlueStacks, indirdikten sonra oyunu otomatik olarak kuracaktır. Kurulum tamamlandığında, programda ve masaüstünde oyun simgesi belirecektir. Oyuna erişmek için bu simgeye tıklayın. BlueStacks tarafından sağlanan alternatif ana görevleri de görüntüleyebilirsiniz. Ana görevi özelleştirebilirsiniz. Böylece oynarken Clash of Clans hilesini kullanıyormuş gibi hissedebilirsiniz.

Yorum Yap !